E-marketing

Reklama w internecie jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klienta. Przede wszystkim, żadne inne medium nie daje tak dużej możliwości targetowania swoich kampanii reklamowych. Nasza firma prowadzi usługę kompleksowej obsługi e-marketingowej dla firm.

Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów, dzięki reklamom GoogleAdWords Words oraz Facebook Ads. Prowadzimy też kampanie re-marketingowe przy pomocy Facebook Piksel. Twoja reklama wyświetli się użytkownikom Internetu na dokładnie takim terenie jaki zdefiniujesz, osobom szukających bądź interesujących się określonymi produktami czy usługami, w określonej grupie wiekowej!

Pomożemy Ci przygotować kampanię, przygotujemy reklamę, doradzimy jak zoptymalizować reklamę.

Zainwestuj w reklamę, zdobądź nowych klientów, skorzystaj z naszych usług już dziś!

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

W pakiecie taniej!

Pakiet -5%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo jedną dowolną inną usługę i zapłać 5% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -10%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo dwie dowolne inne usługi i zapłać 10% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -15%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo trzy dowolne inne usługi i zapłać 15% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

E-marketing a SEO

Czy zadajesz sobie pytanie, po co w ogóle korzystać z narzędzi e-marketingu, skoro lepiej zainwestować w pozycjonowanie i potem przy znacznie mniejszym nakładzie kosztów mieć dobrą pozycję w Google? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: e-marketing, czyli GoogleAdWords czy Facebook Ads, działa natychmiast! Pozycjonowanie z kolei, jest procesem długotrwałym.
Dla przykładu: na dane słowo kluczowe można uruchomić reklamę w dosłownie godzinkę (po uprzednim przygotowaniu odpowiednich opisów i fraz) i link do naszej witryny będzie się wyświetlał na pierwszych miejscach w wynikach pozycjonowania. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku gdy mamy jakiś nowy produkt, czy event i chcemy aby klienci dotarli do niego "na już" a nie za kilka miesięcy.
Dlatego zalecamy korzystanie z oferty e-marketingu, w przypadkach szczególnych lub też w początkowej fazie pozycjonowania strony.