Strony internetowe

Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie wykona dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa stronę internetową, to dobrze trafiłeś!
Oto kilka dobrych powodów dla których warto wybrać firmę WebCat:

  • Mamy 10 lat doświadczenia w tworzeniu profesjonalnych stron WWW
  • setki zadowolonych klientów
  • Nasze strony są przyjazne wyszukiwarkom, dobrze się indeksują i pokazują w najważniejszych z silników wyszukiwania: Google, Yahoo, Bing
  • Posiadamy wysokiej klasy, świetny zespół profesjonalnych grafików, którzy doskonale potrafią przelać na projekt wyobrażenie klienta
  • Wszystkie nasze strony są na 12 miesięcznej gwarancji
  • Jeżeli skorzystasz z naszych usług, serwer i domenę otrzymasz na rok za darmo!
  • Doradzimy Ci jakie treści zamieścić na stronie, oraz jakie kroki podjąć, abyś nie wydając zbyt dużych kwot dobrze pozycjonował swoją stronę w Google

Oferujemy naszym klientom 4 rodzaje stron internetowych które pokrótce opisane są poniżej:

Strona wizytówka od 250 złotych netto

W pełni profesjonalna strona wizytówka na wcześniej przygotowanym przez nas responsywnym szablonie graficznym. Zmieniamy detale pod identyfikację wizualną klienta, uzupełniamy stronę treścią i gotowe. Strona nie posiada systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią.
Usługa chwilowo niedostępna z powodu tworzenia nowych zasobów gotowych szablonów

Strona wizytówka od 350 zł netto

Jest to strona wizytówka z indywidualnie przygotowanym szablonem graficznym według wytycznych przygotowanych przez klienta. Idealne rozwiązanie dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci, pokrótce przedstawić swoją ofertę, umieścić dane kontaktowe. Strona nie posiada systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią.

Strona rozbudowana od 500 zł netto

Rozbudowana strona internetowa bez administracji CMS do samodzielnego zarządzania treścią. W przeciwieństwie do stron wizytówek strona ta posiada wiele działów w osobnych zakładach, które są indywidualnie zaprojektowane przez grafika. Świetne, tanie i profesjonalne rozwiązanie dla firm które nie mają potrzeby częstego zmieniania treści na stronie internetowej.

Strona full Professional od 1000 zł netto

Rozbudowana strona internetowa mogąca posiadać nieskończoną ilość zakładek. Oparta na panelu cms. Stosujemy dwa autorskie rozwiązania i jedno opensourcowe. Wybór najodpowiedniejszego systemu dokonywany jest wspólnie z klientem na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej. Cena waha się w zależności od rozwiązań jakich wymaga klient, mnogości widoków do przygotowania przez grafika, ilości wersji językowych. Krótko mówiąc: od potrzebnego nakładu pracy.

Zlecenia niestandardowe

Jeżeli Twój pomysł, Twoja wizja strony internetowej, nie zawiera się w żadnym z powyższych najczęściej zamawianych rodzajów stron, oczywiście również chętnie wykonamy takie zlecenie. Wystarczy dokładnie opisać co jest potrzebne, jaki jest pomysł na stronę, a my zajmiemy się resztą!

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO ››

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

W pakiecie taniej!

Pakiet -5%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo jedną dowolną inną usługę i zapłać 5% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -10%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo dwie dowolne inne usługi i zapłać 10% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -15%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo trzy dowolne inne usługi i zapłać 15% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

W skrócie o stronach internetowych:

Nasz główny WebMaster tworzy strony internetowe od ponad 10 lat. W tym czasie stworzył bądź uczestniczył w tworzeniu kilkuset projektów, począwszy od małych stron, przez rozbudowane serwisy, po duże portale internetowe. Do pomocy ma zespół fachowców - grafików, programistów, copywrighterów, marketingowców - dzięki którym tworzone rozwiązania są na wyższym poziomie niż u konkurencyjnych firm.
Nasz Klient ma pełne wsparcie na każdym etapie tworzenia projektu. Doradzamy przy wyborze szaty grafcznej i doborze funkcjonalności strony, przy wyborze targetu pod pozycjonowanie, pomagamy ułożyć, bądź układamy dla klienta teksty na stronę. W końcu umieszczamy stronę na wskazanym przez klienta serwerze.
Strony stworzone przez zespół WebCat są tworzone w oparciu o standardy W3C, są zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, ze szczególnym uwzględnieniem Google (SEO Friendly), doskonale przygotowane pod bardziej zaawansowane techniki pozycjonowania stron.
Przy tworzeniu stron internetowych wykorzystujemy sprawdzone technologie i najnowsze, popularne trendy. Najczęściej stosowane technologie to: HTML5, XHTML, CSS3, PHP, JavaScript (node i jquery), Mysql.