Szablony aukcji allegro - Szablony aukcji e-bay

Jeżeli Twoja działalność obejmuje handel w internecie, niezwykle ważną kwestią jest aby aukcje na portalach sprzedażowych były integralne z systemem identyfikacji graficznej Twojej firmy.

Największe portale aukcyjne Allegro i E-bay umożliwiają swoim użytkownikom wgranie graficznych szablonów aukcji w formacie HTML/CSS, tak żeby aukcja wyglądała bardziej profesjonalnie i atrakcyjnie. Szablony aukcji to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klienta i zwiększenie sprzedaży. Szablony aukcji allegro i szablony aukcji e-bay to również ważne elementy tworzenia marki firmy. Szablon jest tworzony w kolorach firmowych, zawsze uwydatnia się logo firmy, jest estetyczny i atrakcyjny. Jest to całkowite przeciwieństwo standardowej oferty aukcyjnej, która jest bardzo uproszczona i nie stwarza profesjonalnego wrażenia.

Kolejną ważną zaletą posługiwania się na portalach sprzedażowych szablonami aukcji jest fakt, iż można w nich wstawić nieskończoną ilość zdjęć, podczas gdy w standardowej aukcji za określoną ilość fotek się płaci.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy WebCat w zakresie tworzenia szablonów aukcji Allegro i szablonów aukcji E-bay. Cena przeważnie oscyluje w okolicach 400 złotych netto. Cena obejmuje:

  • Indywidualny projekt graficzny
  • Kodowanie szablonu
  • Szkolenie z zakresu używania szablonu (in persona, przez telefon lub skype)

Nowość!

Szablony aukcji z panelem CMS!

Dzięki naszemu rozwiazaniu zaoszczędzisz czas i pieniądze! Wypełniasz jedynie odpowiednie pola w panelu administracyjnym, takie jak: nazwa produktu, opis aukcji, dane firmowe, dane do wysyłki. Następnie dodajesz zdjęcia produktu w bardzo prosty sposób, na zasadzie takiej samej jak na przykład w popularnych mediach społecznościowych. System sam wygenruje aukcję, a jedyne co musi zrobić użytkownik to skopiować jej kod i wkleić do edytora Allegro! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

W pakiecie taniej!

Pakiet -5%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo jedną dowolną inną usługę i zapłać 5% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -10%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo dwie dowolne inne usługi i zapłać 10% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -15%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo trzy dowolne inne usługi i zapłać 15% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Czym są szablony aukcji:

Według różnych szacunków 70-80% handlu internetowego odbywa się poprzez wielkie portale aukcjyno-sprzedażowe. W przypadku polskiego rynku dominują serwisy Allegro oraz E-bay. Oba te portale umożliwiają przedstawienie swojej aukcji internetowej w atrakcyjny wizualnie sposób, czyli przy pomocy szablonów aukcji HTML.
Dzięki szablonom aukji można wyróżnić produkty, a także budować wizerunek marki. Oferta sprzedaży dzięki szablonom aukcji może wyglądać spójnie ze stroną firmową klienta, jego systemem identyfikacji wizualnej. Aukcja w której zastosowano szablon aukcji jest też postrzegana jako bardziej profesjonalna, firma sprzedająca jako pewniejsza, a wyniki sprzedaży są lepsze.