Social Media / Media Społecznościowe dla firm

Social Media, a w szczególności Facebook, to po prostu ABC obecności firmy w Internecie. Sama strona internetowa, nawet najlepiej wykonana, może okazać się niewystarczającym narzędziem do pozyskiwania klientów na Państwa towary i usługi. Media Społecznościowe (Social Media) to swoisty internet w internecie, potężne narzędzie reklamowe i marketingowe.

Oferujemy Państwu usługę kompleksowej obsługi firmy w Social Mediach. Założymy Państwu konto w wybranych serwisach, przygotujemy grafikę do Państwa profili w mediach społecznościowych, powiążemy stronę internetową z kontami w Social Mediach.

Należy przy tym pamiętać, że "martwe" konta w miediach społecznościowych są gorszą wizytówką firmy niż nie posiadanie ich w ogóle. Dlatego jeżeli nie macie Państwo czasu na administrowanie swoimi profilami w Social Mediach, oferujemy usługę ich prowadzenia. Profesjonalne wpisy przygotowane przez copywritera, zdjęcia z portali stockowych, przejrzyste zasady współpracy, szybkie ustalenia dotyczące tematów wpisu, wpisy okolicznościowe, oszczędność czasu, doradztwo!

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

W pakiecie taniej!

Pakiet -5%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo jedną dowolną inną usługę i zapłać 5% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -10%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo dwie dowolne inne usługi i zapłać 10% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Pakiet -15%

Zamów stronę internetową lub sklep internetowy i dodatkowo trzy dowolne inne usługi i zapłać 15% mniej.
Chcesz poznać szczegóły promocji, kliknij poniższy przycisk "czytaj więcej".

czytaj więcej ››

Profil w Social Media a strona internetowa:

Wielu właścicieli firm zastanawia się, czy jest sens zakładać stronę internetową firmy, skoro można za darmo posiadać profil firmowy w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku? W końcu poprzez Facebooka można się łatwo porozumieć z klientem, umieścić swoją ofertę, moduł aktualności jest za darmo.
Dla marketingowców i specjalistów od business development odpowiedź jest oczywista: medium społecznościowe nie może być sybstytutem strony, a najlepsze efekty daje kombinacja witryny WWW i social media!
Firmowe profile w mediach społecznościowych są ograniczone graficznie do danego szablonu, można tam przeważnie wrzucić zaledwie kilka elementów identyfikacji wizualnej firmy: na przykład logo lub baner. Nie można odpowiednio pogrupować działów, tego co chcemy klientowi przekazać. Co niezwykle istotne, w profilach firmowych w social mediach nie można dodać treści w kilku wersjach językowych. I co być może najważniejsze: profil w medium społecznościowym nie funkcjonuje pod firmową domeną.
Polecamy więc odpowiednią obecność w social media, oraz posiadanie strony internetowej. Oba kanały komunikacji z klientem powinny być odpowiednio ze sobą powiązane.
Oczywiście, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy WebCat z zakresu obsługi firmy w social media, wykonania strony internetowej, integracji strony internetowej z social media.