Menu

Social Media / Media Społecznościowe dla firm

Social Media, a w szczególności Facebook, to po prostu ABC obecności firmy w Internecie. Sama strona internetowa, nawet najlepiej wykonana, może okazać się niewystarczającym narzędziem do pozyskiwania klientów na Państwa towary i usługi. Media Społecznościowe (Social Media) to swoisty internet w internecie, potężne narzędzie reklamowe i marketingowe.

Oferujemy Państwu usługę kompleksowej obsługi firmy w Social Mediach. Założymy Państwu konto w wybranych serwisach, przygotujemy grafikę do Państwa profili w mediach społecznościowych, powiążemy stronę internetową z kontami w Social Mediach.

Należy przy tym pamiętać, że "martwe" konta w miediach społecznościowych są gorszą wizytówką firmy niż nie posiadanie ich w ogóle. Dlatego jeżeli nie macie Państwo czasu na administrowanie swoimi profilami w Social Mediach, oferujemy usługę ich prowadzenia. Profesjonalne wpisy przygotowane przez copywritera, zdjęcia z portali stockowych, przejrzyste zasady współpracy, szybkie ustalenia dotyczące tematów wpisu, wpisy okolicznościowe, oszczędność czasu, doradztwo!

Prowadzimy Klientom konta przede wszystkim na Facebook'u, Instagramie, Tweeterze i Youtube. Co zyskujesz współpracując z nami?

 • Oszczędność czasu
  Wszyskie serwisy społecznościowe mają dość mocno rozbudowane działy pomocy, gdzie możesz znaleźć dokładne instrukcje jak robić określone czynności. Wiedza ta jest ogólnodostępna, a dodatkowo na youtube i innych portalach z filmami można znaleźć liczne tutoriale. Z doświadczenia jednak wiemy, że skoro szukasz kogoś do prowadzenia Twojego firmowego konta na Facebooku, Instagramie czy innym medium to po prostu nie masz na to czasu.
  Kolejną kwestią jest fakt, że serwisy społecznościowe cały czas się zmieniają i w związku z tym trzeba aktualizować swoją wiedzę na bierząco.
  Zlecając nam prowadzenie firmowego konta na Facebooku, oszczędzacie po prosu czas, który możecie przeznaczyć na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa.

 • Kreatywność
  Tutaj ważna jest współpraca na linii Klient -> prowadzący konto. Oczywistym jest, że nie mamy specjalistów od każdej branży. Klient musi więc nam nakreślić, nakierować o co w jego branży chodzi, i na co trzeba położyć nacisk. Ale potem my z otrzymanego materiału zbudujemy dobre posty, które przyciągną uwagę.

 • Specjaliści
  Mamy w naszym teamie copywriterów, grafików, filmowców. Stworzymy grafikę, baner, filmik. Wszystko zależy od ustaleń z Klientem. Oczywiście materiały dostarczone przez Klienta mają nieocenioną wartość.

 • Doświadczenie
  Prowadzimy lub prowadziliśmy profile w social media dla kilkudziesięciu Klientów. Wiemy co robić, jak reagować, znamy triki i kruczki. Doświadczenie jest czymś czego nie nauczysz się z żadnego tutoriala.

 • Zarabiasz!
  Tak, zarabiasz. W zależności od działalności, wystarczy że z danego portalu społecznościowego pozyskasz 1-2 Klientów aby pieniądze zainwestowane w prowadzenie konta zwróciły się z nawiązką. Pomożemy Ci to uzyskać.

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

Najnowsze realizacje

 • GoodMills Polska Sp. z o.o.

  WWW.GOODMILLS.PL - strona dla największego producenta mąki w Europie. Producent m.in. znanej każdemu mąki "Basia". Serwis internetowy wykorzystujący moc efektów javascript i css v.3.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep internetowy SigaSiga Shop

  WWW.SIGASIGASHOP.PL - sklep internetowy z oryginalnnymi greckimi produktami spożywczymi premium. Sklep oparty na silniku prestashop
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa NeissePflege24

  WWW.NEISSEPFLEGE24.PL - licencjonowana agencja pośrednictwa pracy tymczasowej. Strona firmowa z możliwością zarejestrowania się w bazie potencjalnych pracowników.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa GoodMills Professional

  WWW.GOODMILLSPROFESSIONAL.PL - już druga strona dla największego w Europie producenta mąki. Tym razem nie strona firmowa, a dla branży HoReCa
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Cleanos.pl

  WWW.CLEANOS.PL - strona dla firmy zajmującej się profesjonalnym czyszczeniem ciśnieniowym budynków i powierzchni płaskich. Firma działa głównie na terenie województw opolskiego i dolnośląskiego. Serwis typu "ONE PAGE" z nowoczesnym layoutem.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona www Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego w Nysie

  WWW.AGROREGION.NYSA.PL - strona typu One Page dla Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego. Strona ma na celu zaprezentować skrócony opis działaności Centrum, oraz umożliwić szybki kontakt.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Psycholog Magdy Baranowskiej

  WWW.MAGDABARANOWSKA.NYSA - strona psychoterapeuty Magdy Baranowskiej. Pani Magda jest jednym z najlepszych psychologów w regionie. Gabinet usytuowany jest w ścisłym centrum miasta. Strona ma charakter informacyjny, posiada układ typu landing page.
  Link do strony (KLIK)

 • Biuro Rachunkowe UNIVERSUM

  WWW.BRU.COM.PL - Strona internetowa dla Biura Rachunkowego UNIVERSUM. Na stronie jest system dla Klientów biura, którzy wpisujac swój numer NIP i hasło mogą sprawdzić jakie mają składki do zapłacenia.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep Internetowy BLS Firany

  WWW.SKLEP.BLSFIRANY.PL - sklep internetowy z bardzo szerokim asortymentem. Tysiące zasłon, firan i innych elementów dekoracju wnętrz. Sklep na szablonie indywidualnym z wieloma ciekawymi rozwiązanimi javascript.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

  WWW.PRW-ASP.COM - strona dla Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dla Pracowni Relacji Wizualnych. Koncentracja głównie na dodawaniu newsów, prosty, minimalistyczny szablon.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Studio Drewna

  WWW.STUDIO-DREWNA.COM.PL - strona firmy posiadającej bogatą ofetę z zakresu budowy zadaszeń tarasów, żaluzji i rolet, domków całorocznych narzędziowych.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Szeregowiec Pieseł

  WWW.SZEREGOWIECPIESEL.PL - firma zajmująca się szkoleniem psów w Warszawie, dzielnica Piaseczno. Piękna, kolorowa strona według pomysłu pani Dominiki :
  Link do strony (KLIK)

Profil w Social Media a strona internetowa:

Wielu właścicieli firm zastanawia się, czy jest sens zakładać stronę internetową firmy, skoro można za darmo posiadać profil firmowy w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku? W końcu poprzez Facebooka można się łatwo porozumieć z klientem, umieścić swoją ofertę, moduł aktualności jest za darmo.
Dla marketingowców i specjalistów od business development odpowiedź jest oczywista: medium społecznościowe nie może być sybstytutem strony, a najlepsze efekty daje kombinacja witryny WWW i social media!
Firmowe profile w mediach społecznościowych są ograniczone graficznie do danego szablonu, można tam przeważnie wrzucić zaledwie kilka elementów identyfikacji wizualnej firmy: na przykład logo lub baner. Nie można odpowiednio pogrupować działów, tego co chcemy klientowi przekazać. Co niezwykle istotne, w profilach firmowych w social mediach nie można dodać treści w kilku wersjach językowych. I co być może najważniejsze: profil w medium społecznościowym nie funkcjonuje pod firmową domeną.
Polecamy więc odpowiednią obecność w social media, oraz posiadanie strony internetowej. Oba kanały komunikacji z klientem powinny być odpowiednio ze sobą powiązane.
Oczywiście, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy WebCat z zakresu obsługi firmy w social media, wykonania strony internetowej, integracji strony internetowej z social media.