Menu

Pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy naszym Klientom zestaw usług pozycjonerskich, które z całą pewnością polepszą pozycję ich strony w Google i innych wyszukiwarkach, a także zwiększą odwiedzalność. Nasze zabiegi to pewne i sprawdzone metody, które realizowane są przez profesjonalistów według zasad sztuki SEO.

Należy pamiętać, że nawet najprostsze czynności pozycjonerskie, wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być źródłem problemów dla Państwa witryny. Dlatego zawsze stawiamy na jakość, a nie na ilość. Nastawiamy się na sukces długofalowy a nie na szybkie i doraźne efekty!

Firma WebCat oferuje dwie formy pozycjonowania stron: abonamentową i jednorazowe zabiegi pozycjonerskie. Czym się różnią i jaką metodę wybrać?

Abonamentowa oferta jest odpowiednia dla firm, które chcą pozycjonować swoją stronę na wiele fraz kluczowych, na przykład: na 10 lub 20 fraz. W przypadku pozycjonowania strony na wiele fraz wyceniane jest pozycjonowanie każdej z nich, a suma wyceny stanowi miesięczną opłatę za szeroko zakrojone działanie pozycjonerskie dla tych fraz. Minimalna długość współpracy, żeby było widać jakiekolwiek efekty to okres 6 miesięcy.

Natomiast jednorazowe zabiegi pozycjonerskie są najbardziej odpowiednie dla firm które chcą pozycjonować się na 1-2 frazy kluczowe, lub też są już wysoko w Google i chcą spróbować poprawić swoją pozycję. Przykładowo: firma jest na daną frazę kluczową na pierwszej podstronie, na 10 pozycji, i chciałaby spróbować osiągnąć TOP5. Wóczas warto skonsultować się ze specjalistą SEO i umówić się na jednorazowy zabieg pozycjonerski. Działa to mniej więcej tak, że wykonujemy daną czynność, czyli przykładowo pozyskujemy 20 linków zewnętrznych i patrzymy na efekt w przeciągu 1-2 miesięcy. Potem, zależnie od potrzeb, wykonujemy kolejne działanie mające na celu pomóc klientowi.

Ważną kwestią jest, iż nawet jeśli klient chce pozycjonować stronę na 1-2 frazy, jednakże są one bardzo daleko w Google, lub też nie ma ich w wyszukiwarce wcale, to jednorazowe zabiegi pozycjonerskie są przeważnie niewystarczające i zalecamy wówczas opcję oferty abonamentowej.

Poniżej przedstawiamy niektóre z zabiegów jednorazowych, które oferujemy klientom:

 • Pozyskiwanie linków zewnętrznych
  Jedno z najważniejszych, i tylko pozornie najprostszych, działań w celu uzyskania lepszej pozycji strony w wyszukiwarkach. Najczęściej linki zewnętrzne pozyskuje się poprzez wymianę linków z serwisami partnerskimi oraz poprzez tak zwane "katalogowanie". Ilość, rodzaj i jakość linków ma wpływa na wskaźniki Page Authority / Domain Authority, które z kolei są ważnym czynnikiem wpływającym na pozycję w Google. Jednak UWAGA! – źle przeprowadzony proces pozyskiwania linków zewnętrznych może witrynie zaszkodzić zamiast pomóc! A nawet spowodować, że strona dostanie "karę" od Google (tzw. kary ręczne i automatyczne) i całkowicie wypadnie z wyników wyszukiwarki. Dlatego najlepiej powierzyć tę czynność profesjonalistom.
  Usługa obejmuje:
  - Katalogowanie
  - Preclowanie
  - Stworzenie stron córek

 • Audyt i Optymalizacja kodu strony
  Wszelkie zabiegi pozycjonowania strony mogą zawieść, jeżeli kod strony nie jest odpowiednio zoptymalizowany pod wyszukiwarki. Jeżeli Twoją stronę tworzyła firma WebCat, lub inna rzetelna, znająca się na swoim fachu firma, to z pewnością nie masz problemu. Jednakże około 65% stron w internecie jest źle napisana! Kod ma gigantyczne znaczenie. Jest jak silnik w samochodzie. Jeżeli jest słaby i niewydajny, to nawet lejąc najlepsze paliwo nie pojedzie szybciej od innych. Bywa, ze kod strony jest tak fatalnie napisany, że właściwie bardziej opłacalne i skuteczne jest stworzenie nowej strony internetowej, niż poprawianie starej, źle napisanej witryny.
  Przed optymalizacją kodu strony należy przeprowadzić audyt, który pokaże jaki jest stan witryny, i jak dużych zmian ona potrzebuje.

 • Tagi i metatagi na stronę
  Meta tagi - czyli specjalne znaczniki w sekcji "head" kodu strony - warto mieć dobrze ułożone, pomimo że od lat toczy się spór między specjalistami SEO czy algorytm Google bierze je pod uwagę. Bez wątpienia jednak - abstrahując od spornego Google - wiele wyszukiwarek pobiera meta tagi, i chociażby z tego względu warto je wstawić na stronę.
  Tagi to sekcja na stronie, gdzie wyświetlają się polinkowane wewnątrz strony słowa kluczowe, mające potem wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google.
  Podobnie jak w przypadku pozyskiwania linków zewnętrznych, warto tę czynność pozostawić specjalistom SEO, gdyż źle dobrane, lub zbyt liczne tagi/meta tagi potrafią stronie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

 • Połączenie strony z kontami w mediach społecznościowych
  Strony które są aktywne w mediach społecznościowych i są z nimi zintegrowane, mają lepsza pozycję w wynikach wyszukiwania od tych które nie istnieją w social mediach. Poza tym serwisy takie jak Facebook, Twitter czy Google plus to potencjalne źródła wysokiej jakości linków zewnętrznych prowadzących do Państwa witryny. Oferujemy usługę założenia kont w mediach społecznościowych, integrację ich z Państwa stroną internetową, co bez wątpienia wpłynie pozytywnie na Państwa pozycję w wynikach wyszukiwania Google.
  Przypominamy także, że w dziale z nasza ofertą E-marketingu mogą Państwo poczytać więcej o naszej usłudze administrowania Państwa kontami w social mediach.

 • Google order
  Niby prosta rzecz, a jednak jaka ważna! Należy sprawdzić czy strona w ogóle została zgłoszona do Google, dodać firmę do Google Maps, zaimplementować na stronie kod GoogleAnalytics, sprawdzić czy strona nie wpadła w googolowski filtr obniżający pozycję strony.

To tylko podstawowe zabiegi pozycjonerskie które znajdują się w naszej ofercie. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz maila, podamy więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

Najnowsze realizacje

 • GoodMills Polska Sp. z o.o.

  WWW.GOODMILLS.PL - strona dla największego producenta mąki w Europie. Producent m.in. znanej każdemu mąki "Basia". Serwis internetowy wykorzystujący moc efektów javascript i css v.3.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep internetowy SigaSiga Shop

  WWW.SIGASIGASHOP.PL - sklep internetowy z oryginalnnymi greckimi produktami spożywczymi premium. Sklep oparty na silniku prestashop
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa NeissePflege24

  WWW.NEISSEPFLEGE24.PL - licencjonowana agencja pośrednictwa pracy tymczasowej. Strona firmowa z możliwością zarejestrowania się w bazie potencjalnych pracowników.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa GoodMills Professional

  WWW.GOODMILLSPROFESSIONAL.PL - już druga strona dla największego w Europie producenta mąki. Tym razem nie strona firmowa, a dla branży HoReCa
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Cleanos.pl

  WWW.CLEANOS.PL - strona dla firmy zajmującej się profesjonalnym czyszczeniem ciśnieniowym budynków i powierzchni płaskich. Firma działa głównie na terenie województw opolskiego i dolnośląskiego. Serwis typu "ONE PAGE" z nowoczesnym layoutem.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona www Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego w Nysie

  WWW.AGROREGION.NYSA.PL - strona typu One Page dla Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego. Strona ma na celu zaprezentować skrócony opis działaności Centrum, oraz umożliwić szybki kontakt.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Psycholog Magdy Baranowskiej

  WWW.MAGDABARANOWSKA.NYSA - strona psychoterapeuty Magdy Baranowskiej. Pani Magda jest jednym z najlepszych psychologów w regionie. Gabinet usytuowany jest w ścisłym centrum miasta. Strona ma charakter informacyjny, posiada układ typu landing page.
  Link do strony (KLIK)

 • Biuro Rachunkowe UNIVERSUM

  WWW.BRU.COM.PL - Strona internetowa dla Biura Rachunkowego UNIVERSUM. Na stronie jest system dla Klientów biura, którzy wpisujac swój numer NIP i hasło mogą sprawdzić jakie mają składki do zapłacenia.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep Internetowy BLS Firany

  WWW.SKLEP.BLSFIRANY.PL - sklep internetowy z bardzo szerokim asortymentem. Tysiące zasłon, firan i innych elementów dekoracju wnętrz. Sklep na szablonie indywidualnym z wieloma ciekawymi rozwiązanimi javascript.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

  WWW.PRW-ASP.COM - strona dla Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dla Pracowni Relacji Wizualnych. Koncentracja głównie na dodawaniu newsów, prosty, minimalistyczny szablon.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Studio Drewna

  WWW.STUDIO-DREWNA.COM.PL - strona firmy posiadającej bogatą ofetę z zakresu budowy zadaszeń tarasów, żaluzji i rolet, domków całorocznych narzędziowych.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Szeregowiec Pieseł

  WWW.SZEREGOWIECPIESEL.PL - firma zajmująca się szkoleniem psów w Warszawie, dzielnica Piaseczno. Piękna, kolorowa strona według pomysłu pani Dominiki :
  Link do strony (KLIK)

Uważaj na nieetyczne formy pozycjonowania:

Wiele firm pozycjonerskich stosuje nieetyczne formy pozycjonowania. Strzeżcie się drodzy Klienci takich firm! Ich działania mogą przynieść chwilowe korzyści, jednakże algorytm Google jest coraz bardziej wyczulony na takie praktyki, i szkody wyrządzone przez takie działania mogą witrynie zaszkodzić na lata! Najczęściej stosowane nieetyczne metody to pozyskiwanie "nienaturalnych" linków, spamowanie, ukryty tekst na stronie, itd. itp.
Równie szkodliwe jak nieetyczne formy pozycjonowania może być nieumiejętne realizowanie powszechnych technik pozycjonowania. Źle wykonane zabiegi pozycjonujące mogą - podobnie jak nieetyczne formy pozycjonowania - spowodować otrzymanie kary od Google i nawet wypadnięcie witryny z wyników wyszukiwania!
Polecamy więc pozycjonowanie seo oferowane przez naszą firmę WebCat. Nad pozycjonowaniem pracują tutaj ludzie z dużym doświadczeniem, wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi. Gwarantujemy poprawne i skuteczne przeprowadzenie procesu pozycjonowania.