Menu

Strony internetowe

Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie wykona dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa stronę internetową, to firma WebCat z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 • Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu profesjonalnych stron WWW, serwisów i portali.
  To kapitał którego nie da się kupić!
 • Setki zadowolonych klientów!
 • Nasze strony są przyjazne wyszukiwarkom, dobrze się indeksują i pokazują w najważniejszych z silników wyszukiwania: Google, Yahoo, Bing
 • Posiadamy profesjonalnych grafików, którzy doskonale potrafią przelać na projekt wyobrażenie klienta. Dzięki nim zyskują Państwo wysoki poziom wizualny i estetyczny.
 • Wszystkie nasze strony internetowe są na 12 miesięcznej gwarancji.
 • Jeżeli skorzystasz z naszych usług, serwer i domenę otrzymasz na rok za darmo!
 • Doradzimy Ci jakie treści zamieścić na stronie, oraz jakie kroki podjąć, abyś nie wydając zbyt dużych kwot dobrze pozycjonował swoją stronę w Google
 • Obsłużymy Cię kompleksowo, od A do Z! Nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia na czym polega tworzenie stron, poprowadzimy Cię za rękę i razem stworzymy wysokiej jakości serwis internetowy dostoswany do Twoich potrzeb!
 • Posiadamy praktyczne oprogramowanie do tworzenia strona internetowych. Pracujemy na kilku autorskich systemach CMS, jak i na Open Source. Rozwiązanie dostosowujemy do wymagań Klienta.

Tak wygląda nasz proces tworzenia serwisu internetowego:

Rozmowa może odbyć się przez wiele kanałów. Można się umówić na spotaknie w biurze, ale najczęściej pierwsze zapytania są telefoniczne. Klient przekazuje informacje czego potrzebuje, a my zadajemy pytania które mają na celu doprecyzowanie jaki będzie zakres prac. Staramy się doradzić Klientowi jak najlepsze rozwiazania, doradzić w każdej kwestii dotyczącej przyszłego serwisu internetowego.
Po ustaleniu zakresu prac i wielkości projektu podajemy Klientowi cenę za wykonanie strony oraz termin zakończenia poszczególnych etapów prac. Czasami - przy większych serwisach - wymagana jest konsultacja z resztą zespołu: grafikiem, drugim programistą, lub copywriterem jeśli mamy dla Klienta przygotować również teksty do strony. Terminy są ściśle ustalone, Klient ma podane czarno na białym czynniki które mogą mieć wpływ na ewentualne przesunięcia terminu.
Jeśli Klient decyduje się na współpracę z firmą WebCat, czyli akceptuje koszty i termin wykonania, kolejnym krokiem jest przygotowanie dokumentacji. Obejmuje ona umowę o wykonanie strony, specyfikację serwisu, terminarz wykonania poszczególnych etapów prac, terminarz płatności.
Podpisanie dokumentów odbywa się w biurze firmy WebCat. Jeżeli Klient jest z poza miasta Nysa, i dojazd jest problematyczny lub też zbyt kosztowny stosujemy dwa warianty. Pierwszy: wysyłka dokumentów pocztą tradycyjną, a następnie Klient odsyła podpisane dokumenty również pocztą tradycyjną. Drugi - stosowany w celu zaoszczędzenia czasu: wysyłka dokumentacji pocztą e-mail w formacie PDF. W dokumentacji jest zawarta adnotacja, iż odpowiedź na maila potwierdzająca zgodę Klienta na zawarte w nim treści jest równoznaczna z podpisem. Klient wysyła maila z treścia wskazaną w dokumentacji. Proces taki jest prawnie równoznaczny ze złożeniem podpisu.
Grafik najpierw tworzy dla Klienta projekt graficzny strony głównej według wytycznych przekazanych przez Klienta. Po akceptacji projektu strony głównej w tym samym stylu są tworzone widoki podstron. Po akceptacji przez Klienta wszystkich widoków przechodzimy do kolejnego etapu.
Koder tworzy szablon strony z przykładowymi treściami. Szablon taki zawiera już funkcjonalności wskazane przez Klienta. W przeciwieństwie do projektu graficznego Klient może już zobaczyć efekty po najechaniu na poszczególne elementy, czy działanie skryptów. Klient może także zobaczyć wygląd szablonów na urządzeniach mobilnych.
Jeżeli zamówiony serwis jest z panelem CMS na tym etapie jest on podłączany do stworzonego szablonu strony. Programista dba o to, aby strona działała w taki sposób jak ustalono z Klientem, i aby poszczególne elementy były edytowalne. Punkt ten nie ma zastosowania w przypadku, gdy Klient chce stronę budżetową bez panela administracyjnego.
Jeżeli umowa obejmuje uzupełnienie strony treścią, na tym etapie właśnie ta czynnośc ma miejsce.
Jeżeli serwis internetowy jest z panelem CMS, prowadzimy szkolenie dla Klientów. Obecnie preferujemy formę tworzenia filmów instruktażowych dla Klientów, zamiast tradycyjnego szkolenia. Ma to wiele zalet. Przede wszystkim nie ma znaczenia skąd jest Klient. Jako że firma WebCat współpracuje z kontrahentami z miast odległych od Nysy, a także zza granicy, taka forma jest najbardziej przystępna - Klient nie musi specjalnie zjawiać się w siedzibie WebCata. Poza tym, jeśli Klient zapomni jakąś kwestię (co się często zdarza przy szkoleniach za pośrednictwem telefonu czy skype), zawsze może sobie odtworzyć odpowiedni klip filmowy i przypomnieć sposób obsługi. Jeśli jednak Klient życzy sobie szkolenia "face to face" również nie ma z tym problemu.
Ten punkt może mieć miejsce przed punktem numer 9. Strona jest umieszczana na serwerze pod domeną wskazaną przez Klienta i jest wówczas dostępna on-line.
Po opublikowaniu strony w internecie zgłaszamy ją do wyszukiwarki Google. Długośc tego procesu nie jest zależna od firmy WebCat, trwa od kilku dni do 3-4 tygodni.

Oferujemy naszym klientom 4 rodzaje stron internetowych które pokrótce opisane są poniżej:

Strona wizytówka na gotowym szablonie - skontaktuj się z nami i dowiedz się o cenę

W pełni profesjonalna strona wizytówka na wcześniej przygotowanym przez nas responsywnym szablonie graficznym. Zmieniamy detale pod identyfikację wizualną klienta, uzupełniamy stronę treścią i gotowe. Strona nie posiada systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią.
Skontaktuj się z nami, a podeślemy Ci przykłady szablonów na maila.

Strona wizytówka - skontaktuj się z nami i dowiedz się o cenę

Jest to strona wizytówka z indywidualnie przygotowanym szablonem graficznym według wytycznych przygotowanych przez klienta. Idealne rozwiązanie dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci, pokrótce przedstawić swoją ofertę, umieścić dane kontaktowe. Strona nie posiada systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią.

Strona rozbudowana - skontaktuj się z nami i dowiedz się o cenę

Rozbudowana strona internetowa bez administracji CMS do samodzielnego zarządzania treścią. W przeciwieństwie do stron wizytówek strona ta posiada wiele działów w osobnych zakładach, które są indywidualnie zaprojektowane przez grafika. Świetne, tanie i profesjonalne rozwiązanie dla firm które nie mają potrzeby częstego zmieniania treści na stronie internetowej.

Strona FullPro - skontaktuj się z nami i dowiedz się o cenę

Rozbudowana strona internetowa mogąca posiadać nieskończoną ilość zakładek. Oparta na panelu cms. Stosujemy trzy autorskie rozwiązania i kilka opensourcowe. Wybór najodpowiedniejszego systemu dokonywany jest wspólnie z klientem na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej. Cena waha się w zależności od rozwiązań jakich wymaga klient, mnogości widoków do przygotowania przez grafika, ilości wersji językowych. Krótko mówiąc: od potrzebnego nakładu pracy.

Zlecenia niestandardowe

Jeżeli Twój pomysł, Twoja wizja strony internetowej, nie zawiera się w żadnym z powyższych najczęściej zamawianych rodzajów stron, oczywiście również chętnie wykonamy takie zlecenie. Wystarczy dokładnie opisać co jest potrzebne, jaki jest pomysł na stronę, a my zajmiemy się resztą!

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, zapraszamy do współpracy!

Strony internetowe Nysa

Skontaktuj się z nami

+48 570 038 347
biuro@webcat24.pl
Ul. Szopena 11 lok. 15
48-300 Nysa

Najnowsze realizacje

 • GoodMills Polska Sp. z o.o.

  WWW.GOODMILLS.PL - strona dla największego producenta mąki w Europie. Producent m.in. znanej każdemu mąki "Basia". Serwis internetowy wykorzystujący moc efektów javascript i css v.3.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep internetowy SigaSiga Shop

  WWW.SIGASIGASHOP.PL - sklep internetowy z oryginalnnymi greckimi produktami spożywczymi premium. Sklep oparty na silniku prestashop
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa NeissePflege24

  WWW.NEISSEPFLEGE24.PL - licencjonowana agencja pośrednictwa pracy tymczasowej. Strona firmowa z możliwością zarejestrowania się w bazie potencjalnych pracowników.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa GoodMills Professional

  WWW.GOODMILLSPROFESSIONAL.PL - już druga strona dla największego w Europie producenta mąki. Tym razem nie strona firmowa, a dla branży HoReCa
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Cleanos.pl

  WWW.CLEANOS.PL - strona dla firmy zajmującej się profesjonalnym czyszczeniem ciśnieniowym budynków i powierzchni płaskich. Firma działa głównie na terenie województw opolskiego i dolnośląskiego. Serwis typu "ONE PAGE" z nowoczesnym layoutem.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona www Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego w Nysie

  WWW.AGROREGION.NYSA.PL - strona typu One Page dla Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego. Strona ma na celu zaprezentować skrócony opis działaności Centrum, oraz umożliwić szybki kontakt.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Psycholog Magdy Baranowskiej

  WWW.MAGDABARANOWSKA.NYSA - strona psychoterapeuty Magdy Baranowskiej. Pani Magda jest jednym z najlepszych psychologów w regionie. Gabinet usytuowany jest w ścisłym centrum miasta. Strona ma charakter informacyjny, posiada układ typu landing page.
  Link do strony (KLIK)

 • Biuro Rachunkowe UNIVERSUM

  WWW.BRU.COM.PL - Strona internetowa dla Biura Rachunkowego UNIVERSUM. Na stronie jest system dla Klientów biura, którzy wpisujac swój numer NIP i hasło mogą sprawdzić jakie mają składki do zapłacenia.
  Link do strony (KLIK)

 • Sklep Internetowy BLS Firany

  WWW.SKLEP.BLSFIRANY.PL - sklep internetowy z bardzo szerokim asortymentem. Tysiące zasłon, firan i innych elementów dekoracju wnętrz. Sklep na szablonie indywidualnym z wieloma ciekawymi rozwiązanimi javascript.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

  WWW.PRW-ASP.COM - strona dla Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dla Pracowni Relacji Wizualnych. Koncentracja głównie na dodawaniu newsów, prosty, minimalistyczny szablon.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Studio Drewna

  WWW.STUDIO-DREWNA.COM.PL - strona firmy posiadającej bogatą ofetę z zakresu budowy zadaszeń tarasów, żaluzji i rolet, domków całorocznych narzędziowych.
  Link do strony (KLIK)

 • Strona internetowa Szeregowiec Pieseł

  WWW.SZEREGOWIECPIESEL.PL - firma zajmująca się szkoleniem psów w Warszawie, dzielnica Piaseczno. Piękna, kolorowa strona według pomysłu pani Dominiki :
  Link do strony (KLIK)

W skrócie o stronach internetowych:

Nasz główny WebMaster tworzy strony internetowe od ponad 10 lat. W tym czasie stworzył bądź uczestniczył w tworzeniu kilkuset projektów, począwszy od małych stron, przez rozbudowane serwisy, po duże portale internetowe. Do pomocy ma zespół fachowców - grafików, programistów, copywrighterów, marketingowców - dzięki którym tworzone rozwiązania są na wyższym poziomie niż u konkurencyjnych firm.
Nasz Klient ma pełne wsparcie na każdym etapie tworzenia projektu. Doradzamy przy wyborze szaty grafcznej i doborze funkcjonalności strony, przy wyborze targetu pod pozycjonowanie, pomagamy ułożyć, bądź układamy dla klienta teksty na stronę. W końcu umieszczamy stronę na wskazanym przez klienta serwerze.
Strony stworzone przez zespół WebCat są tworzone w oparciu o standardy W3C, są zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, ze szczególnym uwzględnieniem Google (SEO Friendly), doskonale przygotowane pod bardziej zaawansowane techniki pozycjonowania stron.
Przy tworzeniu stron internetowych wykorzystujemy sprawdzone technologie i najnowsze, popularne trendy. Najczęściej stosowane technologie to: HTML5, XHTML, CSS3, PHP, JavaScript (node i jquery), Mysql.